Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? ROZUMIEM

Darmowa dostawa dla wszystkich zamówień


sklep@mogusto.pl

604 902 932

Koszyk

Zwrot i wymiana towaru

Zwrot

Klient może skorzystać z prawa do odstąpienia umowy zawartej na odległość.Zwrot zakupionego towaru możliwy jest w terminie 14 dni od daty otrzymania przesyłki. Dokonanie zwrotu możliwe jest poprzez wypełnienie formularza zwrotu (pobierz tutaj: PDF) zawierającego oświadczenie o odstąpieniu od umowy sprzedaży towarów oraz dołączenie go do przesyłki zwrotnej.Towar musi być nieużywany, odesłany w oryginalnym opakowaniu wraz z metkami.Zwracany produkt wraz z wypełnionym formularzem odstąpienia od umowy należy wysłać na podany poniżej adres:

PPHU RENATA PYTEL

TUŁOWICE 9

05-088 BROCHÓW

PAMIĘTAJ: Korzystaj z sprawdzonych firm kurierskich i przewoźników. Zachowaj dowód nadania paczki. Uprzejmie prosimy o dokładne zabezpieczenie zwracanego towaru aby przesyłka nie uległa uszkodzeniu w transporcie.

W przypadku wszelkich pytań prosimy się kontaktować pisząc na adres sklep@mogusto.pl.  Zwrot płatności na konto Klienta następuje w przeciągu 14 dni od daty dostarczenia paczki zwrotnej.
.
.

Formularz odstąpienia od umowy (TUTAJ)

(formularz ten należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy)